Google

مقنعه آنتی باکتریال بروجرد

مقنعه آنتی باکتریال بروجرد


مقنعه ساده نخی انتی باکتریال (نانو) بروجرد
سالهاست دختران و بانوان کشور عزیزمان برای حضور در جامعه ، محیط کار و تحصیل از پوشش وزین مقنعه بهره می برند .خانم های شاغل ، دانشجو و محصل به خوبی با این محصول آشنا بوده و طی ساعات متمادی فعالیت روزانه از آن استفاده می کنند .
شاید شما هم جزء آن دسته از بانوان عزیز باشید که استفاده طولانی مدت  از مقنعه های معمولی و بالاخص انواع غیر معتبر و نامرغوب آنها در زمانهای مختلف به خصوص در فصل گرما شما را با مشکلاتی مواجه کرده باشد .
ما به مشکلات شما فکر کرده ایم و بر آن شدیم تا چاره ای بیاندیشیم …
وقار و اصالت زن ایرانی ما را بر آن داشت که تلاش خود را دو چندان نموده تا بتوانیم پوششی شایسته این شخصیت والا و پرمهر فراهم  نماییم . در این مسیر تلاش شده با استفاده از آخرین  تکنولوژی های روز دنیا و با توجه به اصول زیبایی شناسی منسوجی را تدارک ببینیم که در خور بانوی ایران زمین باشد تا شاید بتوانیم گوشه ای از این نجابت را ارج نهیم .
مطمئنا شما نیز ششرکت نساجی بروجرد را به عنوان یکی از شناخته شده ترین و با سابقه ترین تولید کنده های پارچه مقنعه در ایران می شناسید . بر همین اساس و جهت آسایش  بانوی ایران زمین شرکت نساجی بروجرد  برای اولین بار در ایران توانست با تولید پارچه آنتی باکتریال و استفاده از آن در تولید مقنعه ، خدمتی ارزشمند به بانوان عزیز ایران اسلامی ارایه کند .
     مدیران و کارشناسان این مجموعه در تولید این محصول علاوه بر رفع این مشکلات ، به قیمت تمام شده  و نیز نگرانی های هم میهنان در زمان خرید اهمیت  دو چندان داده اند . در این راستا این محصول با قیمتی مناسب و کاملا رقابتی با نمونه های معمولی و نیز در بسته بندی های جدید و زیبا همراه  با هولوگرام (برای جلوگیری از سوء استفاده) در تنوع طرح و رنگ حضور هموطنان عزیز عرضه می گردد .
امید است با استفاده از خواص این محصول جدید دیگر بانوان ایران نگران انواع آلرژی ها ، بوی نامطبوع سر ، حساسیت های زیر چانه و صورت ، به هم ریختگی موی سر به دلیل تولید الکتریسیته ساکن و .. در استفاده از مقنعه های نامرغوب نباشند .
شایان ذکر است به دلیل آنتی باکتریال بودن مقنعه های بروجرد و به طبع آن بو نگرفتن و کثیف نشدن طولانی تر مقنعه ، نیاز به شستوشوی کمتر و دوام جنس و رنگ آن بیشتر می شود .ضمن آنکه خاصیت آنتی باکتریال این کالا به نوعی می باشد که پس از ده ها بار شستوشو در محصول باقی مانده و به آسانی از بین نمی رود .
نساجی بروجرد برای رفع نگرانی ذهن مصرف کنندگان از عوارض ناشی از خاصیت آنتی باکتریال محصول ، ضمن بررسی و آزمایش های گوناگون فنی و علمی در مراکز خود  ، آن را به تایید آزمایشگاه های معتبر مرجع رسانده است .

بزودی در فروشگاه های زنجیره ای حجاب فاطمی

 

مقنعه نانو آنتی باکتریال بروجرد

 

نويسنده : تاريخ خبر : 1393/02/28 - 17:50:02 گروه خبري : حجاب

تصویر ثابت

محصولات تصادفي